Sfeervolle Kerstnachtmis via livestream

Kerstavond 24 december beleven we ook dit jaar uitsluitend via een livestream vanuit de Marcellinus & Petrus kerk in Oud-Geleen. Het wordt een sfeervolle H. Mis die om 21.00 uur begint. Vanaf 20.30 kan er al worden gekeken naar de livestream. We bieden dan een muzikaal voorprogramma van een ensemble bestaande uit: Bibi Ortjens (sopraan), Justinas Kaunas (viool), Ekaterina Degtiareva (altviool) en Stanislav Degtyarev (violoncello). Het geheel staat onder leiding van Jan Ezendam die ook de pianobegeleiding verzorgt. Deze livestream is mogelijk gemaakt door de Stichting Torenfeesten Oud-Geleen en Ger Rademakers Parket.
 
We gaan er vooralsnog vanuit dat de geplande dagmissen voor de kerstdagen wel door kunnen gaan. We wachten de besluiten daarover deze week van de Nederlandse bisschoppen af. De volgende missen staan gepland:
Vrijdag 24 december
15.30 u Woord- en communiedienst Pastoor van Ars
Zaterdag 25 december Eerste Kerstdag
9.30 u H. Mis St. Augustinus
11.00 u H. Mis Christus Koning
Zondag 26 december Tweede Kerstdag
9.30 u H. Mis OLAB
11.00 u H. Mis M&P Oud-Geleen
11.00 u H. Mis Pastoor van Ars
Voor deze missen en vieringen is aanmelden noodzakelijk.
Dat kan via aanmeldenparochiesgeleen@gmail.com of telefonisch via het parochiekantoor maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur 046-4743420. 
Op 1e en 2e Kerstdag zijn onze parochiekerken open van 14.00 tot 16.00 uur om de kerststallen te bekijken en een kaarsje op te steken.
Misschien een mooi idee voor een kerstwandeling.
Van harte welkom.