Allerzielenlof via livestream

In het weekend van 31 oktober en 1 november staan we stil bij onze overledenen van het afgelopen jaar. Vanwege de coronamaatregelen kunnen de gebruikelijke middagvieringen in onze kerken helaas niet doorgaan dit jaar. Maar wat doen we wel? Na de ochtendmissen op zondag worden de graven op de begraafplaatsen gezegend. Om 15.00 uur is er een viering in de Augustinuskerk, maar zonder publiek.  We lezen daarbij de namen van alle overledenen van alle parochies. We steken kaarsen voor hen aan en er is een mooi gedicht. Natuurlijk ook een evangelie en een preek en het Gebed voor de overledenen.

Deze viering is via de livestream te zien. Klik op de onderstaande link.

https://www.youtube.com/channel/UCTUz7cpOiNX8-bu1yl_YklA

We luiden om 15.00 uur in alle kerken de klokken (5 minuten). Een herdenking anders dan anders maar hopelijk toch ook de moeite waard.