Alle mistijden op een rij

Nu we door de aanscherping van de coronamaatregelen nog maar 30 mensen per viering mogen toelaten, proberen we onze kerkgangers zoveel mogelijk te verdelen over alle H. Missen. Daarom zetten we alle mistijden nog eens op een rij:

Zaterdag   17.30 u Pastoor van Ars Zuid en 19.00 u OLAB Lindenheuvel.

Zondag   9.30 u Augustinus en 11.00 u M&P Oud-Geleen en Christus Koning Kluis.

Doordeweeks: maandag 9.00 u Augustinus, op dinsdag is er voorlopig geen H. Mis, woensdag 19.00 u Augustinus, donderdag 9.00 u M&P en vrijdag 9.00 u Augustinus.

Voor de weekendvieringen aanmelden via aanmeldenparochiesgeleen@gmail.com of telefonisch via het parochiekantoor 046 474 34 20. Voor de doordeweekse missen hoeft vooralsnog niet te worden aangemeld, tenzij we zien dat ook daar het aantal van 30 mensen wordt bereikt. Let op: we adviseren iedereen dringend tijdens de mis een mondkapje te dragen.