Afscheid kapelaan Carlos Martinez

Per 1 oktober vertrekt kapelaan Carlos Martinez naar Roermond Oost om daar als pastoor een aantal parochies onder zijn hoede te nemen. Natuurlijk willen we graag op een gepaste manier afscheid nemen van onze kapelaan. Een grote afscheidsreceptie is nu helaas niet mogelijk.  Daarom zal er in elke kerk een afscheidsmis zijn met aansluitend een ‘defiléreceptie’ en één afscheidsbijeenkomst voor verenigingen, parochiële (werk)groepen en andere belangstellenden

Afscheidsmissen

Zaterdag 19 september      Pastoor van Ars 17.30 uur

Zondag 20 september        Christus Koning 11.00 uur

Zaterdag 26 september      OLAB  19.00 uur

Zondag 27 september        M&P  9.30 uur

Zondag 4 oktober              Augustinus 9.30 uur

Afscheidsbijeenkomst

Zondag 27 september        Augustinus 13.30 uur voor verenigingen, parochiële (werk)groepen en andere belangstellenden.

Aanmelden via aanmeldenparochiesgeleen@gmail.com

Na afloop van elke afscheidsmis/bijeenkomst stelt kapelaan zich voor in de kerk op. Vervolgens kunnen parochianen rij voor rij, met voldoende afstand naar voren komen en een afscheidswoord wisselen met kapelaan. Handen schudden zal helaas niet gaan.We zijn nog met kapelaan Carlos in gesprek over een passend afscheidsgeschenk. Een bijdrage daaraan wordt op prijs gesteld.