Doordeweekse missen gaan door

Het niet doorgaan van de eucharistievieringen in het weekend is voor veel mensen een groot gemis. De doordeweekse vieringen gaan wel door. Niet zoals gebruikelijk in de dagkapellen maar in de grote kerken. Zo kunnen we voldoende afstand houden van elkaar, maar elkaar toch ook nabij zijn.                                                                Maandag                                                                                                                            9.00 u Augustinuskerk en 19.00 u OLAB Lindenheuvel                                    Woensdag                                                                                                                    9.00 u M&P Oude-Geleen en 19.00 u Augustinus                                                    Donderdag                                                                                                                   9.00 u Christus Koning , maar op 1e donderdag vd maand in de Pastoor van Ars    Vrijdag                                                                                                                          9.00 u Augustinus                                                                                                          Van harte welkom, maar… blijf thuis als dat in uw situatie echt beter is.

 

                                                        Intenties zijn van harte welkom, ook als u er zelf niet kunt zijn. Er zijn geen kosten aan verbonden. Geef ze door aan het parochiekantoor                                              Telefoon 4743420 of parochiekantoor@stadsparochiegeleen.nl