We luiden de klokken van hoop en troost

Het Coronavirus heeft ons allemaal in zijn greep. Mensen raken besmet, worden ziek en sommigen sterven. Veel plaatsen waar ons dagelijks leven zich afspeelt, zijn gesloten, zelfs de kerken in het weekend. Gelukkig kunnen de doordeweekse vieringen wel doorgaan.

Om in deze tijd van onzekerheid een boodschap van bemoediging, hoop en troost te verspreiden, luiden we de komende drie woensdagen van 19.00 – 19.15 uur de kerkklokken. Dat doen we niet alleen in Geleen, maar in heel Nederland! Met deze ‘klokken van hoop en troost’ willen we mensen met elkaar verbinden over de grenzen van sociaal isolement heen. Ook vragen we iedereen om te bidden voor en/of in gedachten te zijn bij alle mensen die ziek zijn, in isolement thuis zit en voor iedereen die zich dag en nacht inzet voor de gezondheid en veiligheid van ons allemaal.