Eucharistievieringen op zaterdagavond en zondag gaan niet door

Vanmorgen hebben we nieuwe instructies ontvangen via het Bisdom Roermond. Daarom een aanvulling op de berichtgeving van gisteren.
De Eucharistievieringen op de zaterdagavonden en de zondag gaan tot en met 31 maart niet door. Wel zullen de kerken rondom de aanvangstijden van deze missen korte tijd geopend zijn voor gebed en desgewenst het opsteken van een kaarsje. De doordeweekse missen gaan wel door en zullen niet in de dagkapellen, maar in de kerken zelf plaatsvinden. De intenties die voor de komende zaterdagse en zondagse missen zijn gevraagd, zullen op een later tijdstip worden ingepland. We moeten echter eerst de verdere ontwikkelingen rondom het coronavirus afwachten, voordat we deze intenties opnieuw kunnen gaan inplannen.
Wij roepen iedereen op om naar de eucharistievieringen op de televisie te kijken, zondagmorgen 10.00 uur bij de KRO op NPO 2, om zo toch met elkaar verbonden te zijn.