Toekomstplan: Samen groeien in een tijd van krimp !?!

Op 16 en 25 oktober heeft het kerkbestuur zijn toekomstvisie gepresenteerd aan de leden van de Parochiële Kerngroepen en geïnteresseerde parochianen.

   

Het plan werd positief ontvangen, maar veel mensen vinden het wel erg ambitieus. Het is ook een ambitieus plan dat mensen wil uitnodigen en uitdagen om samen met ons op weg te gaan naar een mooie, zichtbare en betekenisvolle geloofsgemeenschap in Geleen. Een geloofsgemeenschap van gastvrijheid en nabijheid, die nadrukkelijk(er) naar buiten wil treden, met een warme, inspirerende en uitnodigende uitstraling. Reacties op het plan zijn van harte welkom!

Nieuwsgierig? Samen groeien in een tijd van krimp  

Begin volgend jaar zetten we weer een volgende stap, dan gaan we de feiten en cijfers van hetgeen we nu hebben, naast deze toekomstvisie leggen. Van daaruit kunnen we dan besluiten nemen, hoe we samen het beste onze toekomst tegemoet kunnen gaan. Wordt vervolgd!