Data Eerste Heilige Communie 2017

Ook in 2017 gaan we weer aan de slag voor een mooie voorbereiding van de communicanten uit onze verschillende parochies. Vaak gaat dit in samenwerking met de katholieke basisscholen, maar ook kinderen uit Geleen die op een andere basisschool zitten, kunnen natuurlijk in onze parochies de eerste heilige communie doen. Er is ook altijd een ‘buitenschools’ traject. Voor iedereen geldt wel uitdrukkelijk: geef uw zoon of dochter op tijd op in de parochie (dus niet op school). De mogelijkheid tot aanmelden is in de periode na de herfstvakantie tot en met november! Wilt u meer informatie hierover, bel even met de pastoor (046-4743420).
De communiedatums in 2017 zijn:
Zondag 21 mei H.Augustinus
Hemelvaart 25 mei HH. Marcellinus en Petrus
Hemelvaart 25 mei O.L.Vrouw van Altijddurende Bijstand
Zondag 28 mei H.Pastoor van Ars*
*Christus Koning- en Pastoor van Arsparochie wisselen elkaar af. Het ene jaar is er Eerste Heilige Communie aan de Kluis, het andere jaar in Zuid.